• Home
  • »
  • Wydarzenia
  • »
  • XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta – Szkoła Innowacji 2023

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta – Szkoła Innowacji 2023

371
Opublikowano: 11 maja 2023
Dodano przez: Robert Braniewski

Dnia 21 kwietnia 2023 r. w siedzibie Lubelskiej Akademii Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się XI Gala rozdania Certyfikatów Szkoła Innowacji. Projekt Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji” organizowany jest przez WSEI od 2013 roku i skierowany jest do szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego. Patronują mu m.in. Ministerstwo Edukacji i Nauki, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin i Lubelski Kurator Oświaty.

Celem projektu jest wyróżnienie tych placówek dydaktycznych, w których realizowane są nowatorskie pomysły, wspierana jest praktyczna edukacja i kreatywność uczniów, promuje się przedsiębiorczość oraz podejmowane są wszelkie niestandardowe i innowacyjne działania.

XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta już po raz jedenasty otrzymało Certyfikat „Szkoła Innowacji” , który podczas uroczystej Gali został przekazany na ręce pana dyrektora Wojciech Kalickiego. Ponadto szkoła otrzymała tytuł Lider innowacji w kategorii – „Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole”.


© 2024 XIV LO Wszystkie prawa zastrzeżone
Design by Norten
Skip to content