• Home
  • »
  • Komunikaty
  • »
  • Informacja od Rady Rodziców ZSO nr 1 na zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Informacja od Rady Rodziców ZSO nr 1 na zakończenie roku szkolnego 2022/2023

369
Opublikowano: 21 czerwca 2023
Dodano przez: Anna Masztaleruk

W imieniu Rady Rodziców chcieliśmy podsumować kolejny rok szkolny, który właśnie dobiega końca.  

Wszystkim rodzicom, którzy dokonali wpłat na Radę Rodziców dziękujemy, a tych, którzy nadal się wahają – zachęcamy do wpłat w następnym roku szkolnym. 

Dzięki tym środkom mogliśmy wesprzeć Dyrekcję szkoły w organizacji obchodów Jubileuszu XXXV-lecia Szkoły Podstawowej, dofinansować nagrody dla uczniów SP i LO na zakończenie roku szkolnego, w całości sfinansować zakup pasów oficerskich dla Kompanii Reprezentacyjnej XIV LO i częściowym dofinansowaniem umożliwić uczestnictwo w wycieczce szkolnej uczniom w trudej sytuacji materialnej. 

Ilość tegorocznych wpłat nie pozwoliła na szersze wsparcie szkoły, mimo wszystko w planach mamy dużo nowych pomysłów i inicjatyw zgłoszonych przez rodziców naszych dzieci, które razem z Wami chcielibyśmy realizować w przyszłym roku szkolnym oraz w kolejnych latach. Zapraszamy przedstawicieli klas szkoły podstawowej oraz liceum do uczestnictwa w zebraniach  Rady Rodziców, a wszystkich Państwa zachęcamy do przedstawiania swoich pomysłów i wniosków w jaki sposób wspomagać pracę szkoły, a tym samym nasze dzieci. Zachęcamy do dobrowolnych wpłat, dzięki którym będziemy mogli działać, realizować państwa projekty, które pozwolą na rozwój.

Tymczasem gratulujemy wszystkim Państwu i Państwa  dzieciom ukończenia kolejnego roku i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. 

Z pozdrowieniami,

Prezydium i członkowie Rady Rodziców.


© 2024 XIV LO Wszystkie prawa zastrzeżone
Design by Norten
Skip to content