ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W XIV LO - 2017/2018


Zajęcia Pozalekcyjne w XIV LO

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W XIV LO - 2017/2018

 

L.P.

RODZAJ ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZACY

KLASY

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY ZAJĘĆ

SALA

1.

Zajęcia z geografii dla maturzystów

p. Michał Barański

IIIC, IIID

czwartek co 2 tyg.

13:25-15:00

C23

2.

Zajęcia wyrównawcze z informatyki

p. Robert Braniewski

IIB, IIIB

wtorek

15:05-15:50

C22

 3.

Zajęcia wyrównawcze z j. rosyjskiego dla maturzystów

p. Marcin Brodzik

IIB, IIIB, IIID

środa

piątek

7:20-8:00

7:20-8:00

C11

C13

 4.

Fakultety z historii – przygotowanie do matury

p. Bartosz Czajka

III

czwartek

14:15-15:30

C7

 6.

Fakultety z geografii dla maturzystów

p. Piotr Czarski

III

Środa

9:45-10:30

C22

 7.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Anna Dąbrowska

IIB

czwartek

13:25-14:10

C34

 8.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Anna Dąbrowska

IB

czwartek

14:15-15:00

C34

 9.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Anna Dąbrowska

IIA

czwartek

15:05-15:50

C34

 10.

Fakultety
z j. angielskiego

p. Mariusz Dolecki

IIIC

środa

14:15-15:00

C13

 11.

Fakultety z j. polskiego

p. Marzena Kosowska

IIIA, IIIC

piątek

13:25-14:10

C35

 12.

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. I

p. Jolanta Kozioł

IA

poniedziałek co 2 tyg.

10:40-12:15

C37

 13.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

p. Anna Marczuk

IIC, IC, ID

środa

7:10-7:55

C23

 14.

Fakultety
z matematyki dla maturzystów

p. Anna Marczuk

IIIA, IIIC

czwartek

7:10-7:55

C23

 15.

Fakultety
z j. angielskiego
dla maturzystów

p. Anna Masztaleruk

III

poniedziałek co 2 tyg.

piątek

14:10-15:50

8:00-8:45

C38

C38

 16.

Zajęcia przygotowujące do matury
z j. hiszpańskiego

p. Kinga Ostrowska

IIIB, IIIC

wtorek

15:05-15:50

C35

 17.

Matura ustna
z j. angielskiego

p. Małgorzata Pezda

 

poniedziałek

10:35-11:20

C38

 18.

Zajęcia przygotowujące do matury z wiedzy
o społeczeństwie

p. Małgorzata Sidor

IIID

czwartek co 2 tyg.

14:10-15:50

C20

 18.

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

p. Joanna Sieklucka

IA, IIB, IIIA, IIIC

poniedziałek co 2 tyg.

14:10-15:50

C9

 19.

Fakultety z j. polskiego

p. Monika Swinarska -Meksuła

IIIB, IIID

środa co 2 tyg.

14:10-15:50

C36

 20.

Szkolne Koło Strzeleckie

p. Eryk Usar

Kl. I-III

środa

16:05-16:50

Strzelnica szkolna

 21.

Przygotowanie do konkursu „Animowana Chemia”

p. Lech Przemysław Ziemiński

IA, IB, IC, ID

środa

12:35-13:20

C33

 22.

Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki

p. Grażyna Zwolińska -Domań

IIID

czwartek co 2 tyg.

piątek

14:15-15:00

8:00-8:45

C20

C20

 


 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W XIV LO - 2016/2017

Imię

Nazwisko

Nazwa zajęć

Cel zajęć

Dzień tyg.

Godz.

Sala

Michał

Barański

Zajęcia z geografii

Przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego

Środa

12:35-14:10
(co 2 tygodnie)

c8

Marcin

Brodzik

Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego

Przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego

Wtorek

15.00

C11

Piotr

Czarski

Zajęcia z geografii

Przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego

Piatek

13.25

C10

Marek

Czech

zajęcia w SP45

       

Mariusz

Dolecki

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Uzupełnienie wiadomości z gimnazjum dla klasy 1b i 1c

Środa

14.15

C11

Jolanta

Kozioł

Zajęcia z języka angielskiego dla klas trzecich.

Rozwiązywanie testów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym; przygotowanie do egzaminu ustnego.

środa

12.35 - 14.10
(co 2 tyg. w I sem., co tydzień w II sem.)

B11

Elżbieta

Krukowska

koło biologiczne dla klas 5 i6 SPnr 45

zainteresowanie uczniów biologią.

czwartek

14.15-15

B-22

Arkadiusz

Majewski

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas 1c i 1d

Wyrównanie umiejętności matematycznych z jakimi uczniowie rozpoczeli naukę w liceum oraz utrwalenie nabywanych umiejętności

wtorek

8.00

B10

Bożena

Marcjan-Data

Zajęcia wyrównawcze z fizyki dla uczniów klas pierwszych

pomoc uczniom z trudnościami z fizyki

drugi i czwarty wtorek miesiąca

13.20 -14.05

c22

Anna

Marczuk

zajęcia wyrównawcze z matematyki

pomoc w rozwiazywaniu problemów z matematyki

piątek

7.10 - 7.55

c23

Anna

Masztaleruk

Język angielski dla maturzystów

przygotowanie do egzaminu maturalnego

wtorek

14.15-15.00

c38

Monika

Mirońska-Galińska

zajęcia fotograficzne

plenery, wyjścia do galerii, przygotowanie do konkursów, wykonywanie scenografii

środa

14.15-15.30

C13/zajęcia w plenerze

Barbara

Mrozek

Fakultety dla maturzystów

Przygotowanie do matury

Czwartek

13.20-14.10

 C36

Małgorzata

Pezda

zajęcia z j ang dla kl IIIA

uzupełnienie wiadomości do egz maturalnego

czwartek

13.20

C37

Beata

Ryczkowska

Zajęcia wyrównawcze z biologii

Uzupełnienie i sprawdzenie wiadomości.

środa co trzy tyg. wg harmonogramu

12.15-13.00

C33

Małgorzata

Sidor

Zajęcia warsztatowe i wykłady w IPN

Popularyzacja najnowszej historii Polski jako elementu wychowania patriotycznego

zgodnie z harmonogramem IPN

   

Joanna

Sieklucka

"Exakt in Deutsch"- zajęcia z języka niemieckiego

przygotowanie do matury z j. niemieckiego z priorytetem rozwijania kompetencji mówienia

wtorek

14.15 - 15.00

C 5

Anna

Słowikowska

Zajęcia dla maturzystów z języka hiszpańskiego

Przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego, powtarzanie wiadomości, ćwiczenie kompetencji mówienia do matury ustnej

wtorek

15.00

c34

Monika

Swinarska-Meksuła

Fakultety dla maturzystow.

Przygotowanie do matury.

środa

12.35

 C34

Eryk

Usar

zajęcia sportowo - strzeleckie w ramach SK LOK

podnoszenie poziomu kultury fizycznej , kształtowanie postaw proobronnych ,pobudzanie pasji i zainteresowań

środa

15.00 - 16.30

strzelnica szkolna

Beata

Winiarczyk

Język angielski dla maturzystów

Przygotowanie do egzaminu maturalnego

czwartek

14.15 - 15.00

C37

ks. Marcin

Wójcik

Kółko teologiczne

Poszerzenie wiedzy z różnych działów teologii

poniedziałek

16:00

C10

Renata

Wzorek

Zajęcia z języka niemieckiego

Przygotowanie do egzaminu maturalnego

środa

12.35

C 21

Andrzej

Zegzdryn

Popdróż przez epoki. O literaturze polskiej.

Pomoc w interpretowaniu i rozumieniu literatury.

wtorek

08:50-09:35

C 36

Lech

Ziemiński

Konsultacje do konkursu "Animowana chemia"

Pomoc w przygotowaniu prezentacji uczniowskich

2 wtorki w m-cu

13.25-14.10

c33

Grażyna

Zwolińska-Domań

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Przygotowanie uczniów do matury

środa

13.25-15.00

B10

             

Beata

Jasińska

Piłka nożna w ramach SKS

Piłka nożna w ramach SKS

piątek

15.05-15.50

sg

Edward

Filanowski

Zajęcia z instruktorem na pływalni w ramach SKS

Zajęcia na pływalni w ramach SKS

czwartek

14.10-14.55

G5

Edward

Filanowski

Zajęcia z instruktorem na pływalni w ramach SKS

Zajęcia na pływalni w ramach SKS

czwartek

15.00-15.45

G5

Małgorzata

Pazderska

Zajęcia z instruktorem na pływalni w ramach SKS

Zajęcia na pływalni w ramach SKS

czwartek

15.50-16.35

G5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

1. Zajęcia w ramach SKS

 oraz

2. ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W XIV LO - 2015/2016

Imię     

Nazwisko

Nazwa zajęć

Cel zajęć

Dzień tyg.

Godz.

Sala

Michał

Barański

Fakultety dla maturzystów

przygotowanie do matury z geografii

poniedziałek

15:00 - 15:45

c-8

Piotr

Czarski

Fakultety dla maturzystów

przygotowanie do matury z geografii

poniedziałek

14.15 - 15.00

C-7

Anna

Marczuk

Fakultety maturalne dla kl, 3c, 3d, 3e i dla kl 2e

zajęcia wyrównawcze dla uczniów

wtorek 7.15 kl. 2e

7.15 - 8.00

c 23

Barbara

Mrozek

Fakultety z j.polskiego dla kl.IIIB

przygotowanie uczniów do matury

poniedziałek

8.00-8.45

c-36

Beata

Winiarczyk

Fakultety z jezyka angielskiego dla maturzystów.

Przygotowanie uczniów do matury

wtorek

14.15-15.00

C-38

Renata

Wzorek

Fakultety z jezyka niemieckiego

zajęcia wyrównawcze dla uczniów

czwartek /co 2 tyg./

12.35- 14.10

C-9

Joanna

Sieklucka

Fakultety z jezyka niemieckiego dla uczniów z klasy IIb i IId

nadrabianie braków objetych podstawą programową, rozszerzanie wiedzy dla uczniów planujących zdawanie matury

poniedziałek, wtorek

 

C-5

Andrzej

Zegzdryn

Fakultety z jezyka polskiego

przygotowanie do matury, powtórzenie i utrwalenie materiału

piątek

12.35 - 13.20

C-

Marzena

Kosowska

Fakultety z jezyka polskiego.

przygotowanie do matury z jezyka polskiego

środa grupa 1(co 2 tyg.) czwartek grupa 2(co 2 tyg.)

15,05 -15,50(1 grupa), 8,00-8,45 (2 grupa)

C 35

Jolanta

Kozioł

Fakultety z języka angielskiego dla maturzystów.  Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas drugich.

Przygotowanie do matury z języka angielskiego. Zajęcia wyrównawcze dla ucznów potrzebujących konsultacji indywidualnych.

poniedziałek (kl.3), środa (kl.2)

13.25 - 14.10, 9.50 - 10.35

B11

Anna

Masztaleruk

Fakultety z języka angielskiego dla klasy 1 i 2

zajęcia wyrównawcze dla uczniów; przygotowanie do matury rozszerzonej

Gr. 1 środa (kl. 1); gr. 2 środa (kl. 2)

Gr. 1 8:00-8:45; gr. 2 15:00-15:05

c38

Monika

Swinarska-Meksuła

Fakultety z języka polskiego.

Powtórzenie materiału i przygotowanie uczniów do matury.

wtorek

15.45-16.30

 

Violetta

Sobczyk

Fakultety z matematyki dla maturzystów.

Powtórzenie materiału i przygotowanie uczniów do matury.

zamiennie, co drugi tydzien

13.20-14.10

B-10

Grzegorz

Sidor

Historia/ wos dla maturzystów

przygotowanie do matury

wtorek

8.00-8.45

 

Aleksandra

Klech

Język angielki dla klas szkoły podstawowej. Język angielski dla klas liceum

wyrównanie wiadomości, przygotowanie klasy 3Lo do matury

wtorek

8.00 (na zmianę SP45 i XIVLO)

B 11

Agata

Filipowicz

Język hiszpański dla maturzystów.

przygotowanie do matury

wtorek

8.50 - 9.35

C34

Waldemar

Sidor

Jzyk angielski dla maturzystów

przygotowanie do matury

1. środa (co 2 tyg.) -kl. III E 2. piątek -kl.III C

1. 12.35- 13.20 2. 12.35 -13.20

C-11

Lech

Ziemiński

Konsultacje chemiczne

wyrównywanie i rozszerzanie wiedzy

wtorek

pierwszy wtorek miesiąca 10.35-11.20

C-33

ks. Marcin

Wójcik

Kółko teologiczno-sportowe

poszerzanie wiedzy teologicznej w formie swobodnych kowersacji

czwartek

14.15-15.00

Sala gimnastyczna - siłownia

Kamil

Dąbrowski

Matematyczne fakultety dla maturzystów

przygotowanie do matury z matematyki

wtorek

8.00-8.45

c20

ks. Damian

Płatek

Pogadaj z księdzem

możliwość indywidualnych rozmów z uczniami

poniedziałek

15.05-15.50

c10

Marek

Korzonek

Przygotowanie do matury z historii / wosu

Przygotowanie do matury z historii / wosu

środa

14.15-15.00

c7

Monika

Mirońska-Galińska

Warsztaty fotograficzne i plastyczne

przygotowanie do konkursów artystycznych, rozwijanie zainteresowań artystycznych

poniedziałek

14.15-15.00

C13/B7

Bożena

Marcjan-Data

Zajecia wyrównawcze z fizyki dla klas pierwszych

pomoc  uczniom z trudnosciami z fizyki w zakresie PP

poniedziałek

14.15- 15.00

 

Arkadiusz

Majewski

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

powtórzenie i uzupełnienie wiadomości

piątek

14.15 - 15.00

B10

Grażyna

Zwolińska-Domań

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 2b i 2d

2b-poniedziałek 2d-czwartek (zamiennie co 2 tygodnie)

14.15-15.00 12.20-13.05

B-10 C-23

Damian

Duda

Zajęcia ogólno wojskowe z taktyki

rozszerzenie praktycznych umiejętności w ramach innowacji edukacja wojskowa

piątek

15.30

Teren KUL Majdanek

Eryk

Usar

Zajęcia sportowo strzeleckie

Rozwijanie zainteresowań sportowych

co drugi tydzień po2 godziny

15.30 - 17.00

Strzelnica LOK Lublin, ul.Nałęczowska

Marcin

Brodzik

Zajęcia wyrównawcze

ugruntowanie wprowadzonego materiału

wtorek

15.00 - 15.45

C9

Beata

Ryczkowska

Zajęcia wyrównawczo - powtórzeniowe.

Powtórzenie i uzupełnienie wiadomości.

środa (co dwa tygodnie)

15.00 - 16.30

C 33

Małgorzata

Pezda

Zajęcia z jezyka angielskiego dla kl. III

przygotowanie do matury, powtórzenie i utrwalenie materiału

czwartek

13.20-14.10

C37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie