Prezydium


Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

 

przewodniczący: Julja Podgajna kl. 1b
zastępcy: Iga Niedźwiedź kl. 3b
 
Magdalena Watras kl. 1b
Klaudia Skrzymowska kl. 1b
Anna Sajnaj kl. 3b
Klaudia Kwaśniak kl. 3b
Justyna Nowacka kl. 3b
Paulina Jaroszek kl. 3b
Aleksandra Karpińska kl. 3b
Karolina Tomkiewicz kl. 3a
Aleksandra Smoleń kl. 3a
 
Opiekun Samorządu Szkolengo: p. Małgorzata Pezda

 


 

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016

 
przewodniczący - Patrycja Krzyszczuk kl. 2d
 
zastępcy: Kacper Klochowicz kl. 3e i Angelika Saroukhanian kl. 2d

 

 

 

 

 


 

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015

Przewodniczący: Kacper Klochowicz, klasa 2e

Zastępcy przewodniczącego: Alicja Suszek, klasa 3a, Patrycja Krzyszczuk, klasa 1d

Skarbnik: Aleksandra Ogonowska, klasa 2e


 

Sekcja kulturalna:

 

Żaneta Seroka, klasa 2d

 

Kamila Pirogowicz, klasa 2e

 

Agata Solis, klasa 2e

 

Adrian Tomaszewski, klasa 2e

 

Patrycja Krzyszczuk, klasa 1d

 

Natalia Nowakowska, klasa 1d

 

Aleksandra Misztal, klasa 1e

 

Kamil Szalak, klasa 1a

 

Anna Łebkowska, klasa 1b

 

Sylwia Kobiałka, klasa 1a

 

Sekcja kulturalna zajmuje się organizacją uroczystości, imprez oraz różnorakich akcji zarówno w szkole jak i poza szkołą.

 

Sekcja medialna:

 

Żaneta Seroka, klasa 2d

 

Anita Pęcak, klasa 2d

 

Sandra Kamińska, klasa 2d

 

Anna Łebkowska, klasa 1b

 

Karolina Łos, klasa 1b

 

Agnieszka Wrona, klasa 1b

 

Monika Kulisz, klasa 1b

 

Sylwia Mierzwińska, klasa 1b

 

Natalia Toruń, klasa 1b

 

Robimy zdjęcia i reportaże z uroczystości i imprez. Efekty naszej pracy możecie na bieżąco śledzić na stronie www naszej szkoły.

 

Sekcja artystyczna:

 

Żaneta Seroka, klasa 2d

 

Patrycja Krzyszczuk, klasa 1d

 

Anna Łebkowska, klasa 1b

 

Monika Kulisz, klasa 1b

 

Karolina Łos, klasa 1b

 

Sylwia Kobiałka, klasa 1a

 

Dbamy o artystyczną stronę naszej szkoły – ozdabiamy korytarze plakatami i wystawami związanymi z działalnością Samorządu.

 

Wolontariat:
Żaneta Seroka, klasa 2d

 

Anita Pęcak, klasa 2d

 

Sandra Kamińska, klasa 2d

 

Agata Solis, klasa 2e

 

Kamila Pirogowicz, klasa 2e

 

Natalia Nowakowska, klasa 1d

 

Patrycja Krzyszczuk, klasa 1d

 

Aleksandra Misztal, klasa 1e

 

Sylwia Mierzwińska, klasa 1b

 

Natalia Toruń, klasa 1b

 

Kamil Szalak, klasa 1a

 

Dawid Kawka, klasa 1a

 

Andżelika Kowalczyk, klasa 1c

 

Aleksandra Golec, klasa 1c

 

Sylwia Rykucka, klasa 1c

 

Justyna Cieniuch, klasa 1c

 

Andżelika Mróz, klasa 1c

 

Sylwia Kobiałka, klasa 1a

 

Pod opieką pani profesor Violetty Sobczyk umilamy życie i podajemy pomocną dłoń wszystkim potrzebującym poprzez zbiórki odzieży, żywności czy pokazy wojskowe w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.

 

Sekcja wojskowa

 

Mikołaj Koziej, klasa 2d

 

Adrian Tomaszewski, klasa 2e

 

Żaneta Seroka, klasa 2d

 

Anita Pęcak, klasa 2d

 

Sandra Kamińska, klasa 2d

 

Agata Solis, klasa 2e

 

Kamila Pirogowicz, klasa 2e

 

Michał Łotys, klasa 1e

 

Bartosz Szpil, klasa 1e

 

Paweł Głębicki, klasa 1c

 

Kacper Kuś, klasa 1c

 

Dominik Góźdź, klasa 1c

 

Kamil Szalak, klasa 1a

 

Dawid Kawka, klasa 1a

 

Ola Golec, klasa 1c

 

Justyna Cieniuch, klasa 1c

 

Andżelika Mróz, klasa 1c

 

Sylwia Rykucka, klasa 1c

 

Andżelika Kowalczyk, klasa 1c

 

Sylwia Kobiałka, klasa 1a

 

Angelika Saroukhanian, klasa 1d

 

Kinga Gil, klasa 1d

 

Staramy się umożliwić wszystkim zainteresowanym poszerzenie pasji związanych z wojskiem i militariami, na przykład poprzez spotkania z ciekawymi osobistościami lub pokazy wojskowe w szkole podstawowej.

 

   Nauczyciele wspomagający działania Samorządu Uczniowskiego:

 

p. Agata Filipowicz – lider

p. Aleksandra Klech
p. Jolanta Kozioł
p. Mariusz Dolecki,
p. Violetta Sobczyk (wolontariat)

 

 


 

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014

Przewodniczący: Michał Szałapski, klasa 2c
Zastępca przewodniczącego: Patrycja Widomska, klasa 3b
Skarbnik: Aleksandra Ogonowska, klasa 1e

  Sekcja kulturalna:

Kacper Klochowicz, klasa 1e
Łukasz Dobrzyński, klasa 2a
Piotr Białek, klasa 2a
Patrycja Grelowska, klasa 2b
Jowita Semenowicz, klasa 2c
Michał Szałapski, klasa 2c
Aleksandra Mazurek, klasa 2d
Cezary Mordel, klasa 2d
Patrycja Widomska, klasa 3b
Paulina Sikora, klasa 3b
Adrianna Bielecka, klasa 3d
Jagoda Mazurek, klasa 3d

Sekcja kulturalna zajmuje się organizacją uroczystości, imprez oraz różnorakich akcji zarówno w szkole jak i poza szkołą.

 Sekcja medialna:
Kinga Zaborska, klasa 3d
Anna Wrona, klasa 1b
Agnieszka Ducin, klasa 1b
Adrian Piotrowski, klasa 1b

Robimy zdjęcia i reportaże z uroczystości i imprez. Efekty naszej pracy możecie na bieżąco śledzić na stronie www naszej szkoły.

 Sekcja artystyczna:
Joanna Kuna, klasa 3b
Małgorzata Sobczyńska, klasa 3b
Paulina Sikora, klasa 3b
Adrianna Bielecka, klasa 3d
Kinga Zaborska, klasa 3d

Dbamy o artystyczną stronę naszej szkoły – ozdabiamy korytarze plakatami i wystawami związanymi z działalnością Samorządu.

 Wolontariat:
Damian Postój, klasa 2c
Robert Skomorowski, klasa 2c
Patryk Jaszewski, klasa 1e
Aleksandra Ogonowska, klasa 1e

Pod opieką pani profesor Violetty Sobczyk umilamy życie i podajemy pomocną dłoń wszystkim potrzebującym poprzez zbiórki odzieży, żywności czy pokazy wojskowe w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym.

   Nauczyciele wspomagający działania Samorządu Uczniowskiego:

p. Agata Filipowicz – opiekun
p. Aleksandra Klech

p. Mariusz Dolecki,
p. Violetta Sobczyk (wolontariat)

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie